Transmisje online

Transmisje online to świetny sposób aby wypromować swoją firmę lub organizowane wydarzenie. Relacja wideo na żywo to rozwiązanie które pomaga dotrzeć do większej grupy potencjalnych odbiorców dzięki rozbudowanym możliwościom promocji w mediach społecznościowych.

Oferujemy realizację profesjonalnych transmisji online. Transmitujemy wydarzenia sportowe, konferencje, koncerty, spotkania, wywiady, debaty i wiele innych. Możemy transmitować obraz z wielu kamer a nawet drona. Do każdej transmisji możemy przygotować indywidualne podpisy, przejścia oraz animacje. Transmitujemy zarówno poprzez popularne platformy takie jak YouTube, Twitch czy Facebook, jak i na serwery oraz strony własne i naszych klientów. Dysponujemy własnym łączem internetowym.

Telekonferencje i webinary

Telekonferencje i webinary to coraz bardziej popularne formy spotkań. Dzięki możliwości połączenia przez internet każdy uczestnik może dołączyć do spotkania z dowolnego miejsca na ziemi.

Organizujemy telekonferencje, spotkania online oraz webinary. Zgodnie z potrzebami klienta zaproponujemy konfigurację oraz obsługę spotkania na popularnych platformach takich jak Zoom czy Skype lub przygotujemy indywidualną platformę na własnym serwerze lub serwerze klienta. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie oraz obsługę techniczną wydarzeń. Zapewniamy własny sprzęt taki jak kamery, mikrofony czy oświetlenie gwarantujące najwyższą jakość rozmów wideo.

Kontakt

Zapytania ofertowe

kontakt@krajewskimedia.pl

+48 600 590 659

Pomoc techniczna

pomoc@krajewskimedia.pl