Transmisje
online

Transmisje online to świetny sposób aby wypromować swoją firmę lub organizowane wydarzenie. Relacja wideo na żywo to rozwiązanie które pomaga dotrzeć do większej grupy potencjalnych odbiorców dzięki rozbudowanym możliwościom promocji w mediach społecznościowych.

Oferujemy realizację profesjonalnych transmisji online. Transmitujemy wydarzenia sportowe, konferencje, koncerty, spotkania, wywiady, debaty i wiele innych. Możemy transmitować obraz z wielu kamer a nawet drona. Do każdej transmisji możemy przygotować indywidualne podpisy, przejścia oraz animacje. Transmitujemy zarówno poprzez popularne platformy takie jak YouTube, Twitch czy Facebook, jak i na serwery oraz strony własne i naszych klientów. Dysponujemy własnym łączem internetowym.

Zaufali nam

Współpraca ze Stowarzyszeniem Sport Dzieci i Młodzieży

Od kilku lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Sport Dzieci i Młodzieży przy realizacji reportaży z Ogólnopolskich Finałów Czwartków Lekkoatletycznych i Międzynarodowych Pucharów Lekkoatletycznych.

Nasza współpraca obejmuje również realizacje transmisji online z wydarzeń takich jak Halowe Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych w Spale.

WYŚLIJ ZAPYTANIE