Strony internetowe

Strona internetowa to dziś nieodłączny element każdej firmy. Własna witryna w internecie pozwala pozyskać nowych klientów oraz ułatwia z nimi kontakt. Wiele firm prowadzi już swoją działalność wyłącznie w internecie.

Dobry wizerunek firmy w internecie to bardzo ważna cecha. Każdą stronę projektujemy indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta. Tworzymy wszelkiego rodzaju projekty takie jak strony-wizytówki, strony promocyjne, sklepy internetowe czy portale informacyjne. Wszystkie strony są oparte o system CMS do którego dostarczamy własny, prosty w obsłudze panel zarządzania. Klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie techniczne.

Strony firmowe

Sklepy internetowe

Portale informacyjne

Serwisy i aplikacje interaktywne

Chmury firmowe

Chmury pomagają utrzymać porządek firmowych plików oraz synchronizować pracę nad zadaniami w grupie. Zdalny dostęp do chmury umożliwia również pracę w domu.

Tworzymy profesjonalne chmury firmowe. Każda chmura lokalizowana jest na indywidualnym serwerze i konfigurowana zgodnie z potrzebami klienta. Nasze usługi obejmują funkcjonalności takie jak chmura plików, poczta elektroniczna, wideokonferencje, organizacja i synchronizacja zadań, kalendarze i wiele innych. Korzystając z naszej usługi możesz być pewien że Twoje dane są bezpieczne.

Kompleksowa obsługa serwerów

Zajmujemy się również konfiguracją i obsługą serwerów. Konfigurujemy aplikacje internetowe, bazy danych, delegacje domen, certyfikaty SSL, serwery pocztowe oraz wiele innych. Pomożemy ci wybrać odpowiednią usługę zgodnie z potrzebami Twojej firmy.

Korzystając z naszych usług otrzymasz 25% rabatu w dhosting.pl.

Elastyczny Web Hosting sam dopasuje swoje zasoby do Twoich potrzeb. Sprawdzi się więc zarówno do prostej strony-wizytówki jak i sklepu internetowego który musi obsłużyć tysiące użytkowników. 

Zadowoleni klienci

Jednym z naszych kluczowych klientów jest Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”. W ramach współpracy powstała między innymi strona czwartki.pl. 

Polishancestors.com.pl to projekt strony z ofertą oraz blogiem. Strona została przygotowana w dwóch wersjach językowych. Dodatkowo przygotowano formularz kontaktowy oraz skonfigurowano serwer pocztowy.

Projekt wiejskie-spa.pl obejmował przygotowanie strony informacyjnej według indywidualnego projektu graficznego z systemem rezerwacji. Dodatkowo współpraca obejmowała przygotowanie logo firmy. 

Przygotowaliśmy również stronę dla piosenkarza Andrea Lattari. Strona przygotowana została w dwóch wersjach językowych. Na stronie został dodany odtwarzacz umożliwiający wysłuchanie fragmentów utworów piosenkarza.

Kontakt

Zapytania ofertowe

kontakt@krajewskimedia.pl

+48 600 590 659

Pomoc techniczna

pomoc@krajewskimedia.pl